«Народжені вмерти за Батьківщину –

залишаються жити у віках»

Живий метроном

21 листопада українці відзначають одне з нових знакових свят у новітній історії України – День Гідності та Свободи. Учні 11-А класу з керівником Вірою Савчук біля меморіальних дошок (ЗОШ № 6) учасника АТО В’ячеслава Семенова та учасника Революції Гідності Леоніда Полянського провели живий метроном «Народжені вмерти за Батьківщину – залишаються жити у віках». Випускники розповідали про гідність українців і про те, як ми за неї боролися. З гордістю згадували випускників школи, патріотів, Героїв  України Леоніда Полянського та В’ячеслава Семенова. Для збереження світлої пам’яті всіх героїв майдану та воїнів-захисників України, які загинули за гідність і свободу Вітчизни присутні запалили свічки,  хвилиною мовчання вшанували патріотів та здійснили покладання квітів до меморіальних дошок. Одинадцятикласники щиро та переконливо дякували рідним загиблих. Нікого не залишила байдужим пісня «Мальви» у виконанні Катерини Романюк та  Валерії Грибик. Пишаємось тим, що живемо в країні за багатою історією. Віримо, що зникнуть ненависть, несправедливість, жорстокість, безсердечність, запанує щастя та добробут під блакитним безхмарним небом серед безкрайнього золотого поля.

21.11.2019 | Aдмін