Лідери ГО АЮЖ

на реал-пасажі

"Правова культура. Мої обов'язки"
Цього навчального року лідери ГО "АЮЖ" вперше завітали до ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 на реал-пасаж, розглянувши тему "Правова культура" та зосередили увагу на своїх обов'язках, які регламентує Конституція України. Розпочав АЮЖ-віншування екс-президент Дмитро Свічинський, президент Вероніка Расулова протягом зустрічі проводила реал-жеребкування, ставлячи присутнім різноманітні питання. Спікер Оксана Радченко за змістом відеоролику "Правова культура" провела усне тестування, міністр культури Вікторія Стрельченко обговорила із лідерами закодовані обов'язки та ступінь їх виконання. Під час рухливої гри "Адат" ( провела Анастасія Рязанова) було зосереджено увагу на цікавих та незвичайних законах інших країн. Марія Гіжевська спілкувалась із гостями про обов'язки здобувачів освіти на прикладі ігрової ситуації (актори: В. Стрельченко, Д. Галайко, Д. Свічинський, С. Вишталюк). Про універсальний обов'язок (поважати честь, права та гідність інших) говорила міністр освіти Анастасія Муляренко, запросивши усіх до теплої комунікації. Стас Вишталюк нагадав про важливий обов'язок дітей - учитись під час гри "Мотивація-плюс". На завершення Вероніка Расулова акцентувала увагу на обов'язку, який безпосередньо стосується ГО "АЮЖ" - обов'язок бути гарними лідерами. Усі школи були запрошені до пасажу лідерів. Керівник молодіжного об'єднання Тетяна Шевченко розповіла про цікаві події, які відбулись в організації та високі здобутки.
Безмежно вдячні адміністрації закладу за підтримку, керівнику та голові ГО "АЮЖ", педагогам-організаторам та лідерам усіх шкіл міста за прояв активності та дружелюбності!!!!

07.11.2019 | Aдмін