7 тиждень НУШ

підприємливість

Сьомий навчальний тиждень НУШ був присвячений дослідженню дуже цікавого явища - підприємливості. Першокласники дізналтся, що таке підприємливість, яких людей можна назвати підприємливими та як розвивати відповідні якості. А також ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­– пропонувати та відстоювати власні ідеї, взаємодіяти з іншими дітьми у групі, приймаючи спільні рішення.
Ми навчалися планувати роботу, правильно розподіляти час, робити добрі справи.
Завершальним етапом став осінній доброчинний ярмарок, який згуртував класні родини на шляху до своєї мрії. Щирі слова подяки батькам, які не тільки допомагали своїм дітям готувати, але й презентувати та продавати. Діти на практиці зрозуміли, що таке доброчинність, тому що частину зароблених грошей вирішили витрати на благодійність.

21.10.2019 | Aдмін