Тиждень 6

"Я і моя Батьківщина"

Робота цього тижня була побудована на співпраці дітей- вчителя- батьків. Діти вступали в діалог, підтримували й ініціювали діалог на теми, які викликали зацікавлення вживаючи звернення і ввічливі слова. Досліджували особливості казки, порівнювали фантастичні події і реальне життя. Розширювали словниковий запас з теми. Діти вміло об'єднуються в групи для навчання та гри. Підтвердженням є дружнє виготовлення виробів: паспорта"України" в якому представлені загальні відомості про Україну, вітальної листівки" Ми хочемо миру", оформлення куточка" Моя група підтримки". Долучилися до вивчення шкільних, національних, народних традицій, вміло розпізнають державні символи України, шанобливо ставляться до них. Працюємо з натхненням якого бажаємо всім!

17.10.2019 | Aдмін