Тренінг з евакуації

на випадок пожежі

В рамках Місячника цивільного захисту з метою відпрацювання необхідних навичок у закладі відбулась тренувальна евакуація на випадок пожежі учнів та членів трудового колективу. На четвертому уроці прозвучав сигнал тривоги. Після звукового оповіщення (безперервного довготривалого дзвоника, удару у пожежний колокол, подачі голосового повідомлення) вчителі організовано вивели здобувачів освіти з приміщення, за лічені хвилини всі вишикувалися у безпечному місці біля школи. Згідно плану евакуації вимкнуто електричну напругу, проконтрольовано закриття дверей і вікон, винесено майно у безпечне місце, проведено гасіння пожежі обслуговуючим персоналом наявними первинними засобами пожежогасіння, проведено перевірку всіх учнів і працівників за списком. На щастя, це було навчання, у якому були задіяні ДСНС, поліція, швидка допомога. Всі спрацювали на відмінно. Рятувальники прибули вчасно та професійно виконали свою роботу. До закладу завітали усі представники освітніх закладів міста, начальник відділу з питань цивільного захисту Микола Захарчук, начальник управління освіти Аліна Твердохліб, головний спеціаліст управління освіти Людмила Щурик Члени трудового колективу та здобувачі освіти школи на відмінно виконали поставлені завдання та показали високий рівень готовності до дій в надзвичайних ситуаціях. Дякуємо учасникам освітнього процесу за оперативність та організованість!

09.10.2019 | Aдмін