Захід з математики 15.01.2018

15.01.2018 р. у 6-Б класі проводився захід з математики "Математичні перегониф".

З учнів класу було сформовано три команди "Дроби", "Множники", "Дільники". Нестандартні, цікаві запитання з хитринкою, логічні задачі змусили кожного учасника міркувати над їх вирішенням. Завдання "Логічний ланцюжок ", "Склади слово" згуртували команди : діти відчували підтримку один одного та діяли як одне ціле. Конкурс капітанів пройшов у дружній доброзичливій атмосфері.
Непросте завдання стояло перед компетентним журі, до складу якого входили: директор школи Бігун Л.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Кругляк Л.Д. та заступник директора з виховної роботи Посвалюк Т.М. Команди виявились сильними та добре підготовленими. З незначним відривом перемогла команда "Дільники". Учасники заходу отримали почесні грамоти.
Швидко промайнув час. Він виявився напруженим, змістовнимі надзвичайнр цікавим. Учні переконалися, що математика може бути по-справжньому цікавою, несподіваною та веселою! Вчитель математики Мостова Н.В.

22.01.2018 | Aдмін