Citius, Altius, Fortius!

Олімпійський тиждень

Не встиг з фурором завершитись тиждень неолімпійських видів спорту в ЗОШ №6. Як кафедра фізкультури не менш яскраво та пафосно почала Олімпійський тиждень.

На відкриття Олімпійського тижня Марина Якимова були запрошені представники Фонду братів Кличків, які приготували дітям багато різних сюрпризів і подарунків, а також подарували на школу додатковий комплект м'ячів та різноманітного обладнання. Зняли репортаж про застосування сучасних методик на уроках фізичної культури, який незабаром з'явиться на сайті фонду.
В рамках Олімпійського тижня діти змагались в таких видах змагань як легка атлетика🏃, баскетбол🏀, регбі🏉, флагбол(аналог американського футболу) та веселі старти.
Сьогодні відбулось закриття Олімпійського тижня, де підвели підсумки змагань, відбулась урочиста хода спортсменів під оплески всієї школи та присутніх батьків. Апофеозом закриття став видовищний виступ танцювального колективу шкільного хореографа Оксана Фиглярская.
Дякую колегам Елена Гроза-Кальногуз і Марина Якимова за професійну та злагоджену роботу. Особливий респект Марині Олегівні за організацію такого феєричного відкриття та Олені Олександрівні за неменш ефектне закриття. Від кафедри фізкультури дякуєм Людмила Бігун за сприяння та допомогу у всіх організаційних питаннях та не тільки, Лілія Кругляк і Тетяна Посвалюк за методичну підтримку.

20.09.2019 | Aдмін