Акція "Я тебе бачу"

День рятувальника

В День рятувальника до нашої школи
завітала акція "Я тебе бачу"
У рамках проекту "Давай Зміни" волонтери зі всієї України проводять тематичні заходи про безпеку руху пішоходів у нічний час під назвою "Я ТЕБЕ БАЧУ". Метою є привернення уваги громадськості до питання безпеки пішоходів на дорогах в темну пору доби. До ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 сьогодні завітала керівник дитячої школи "Мрія" Кулинська Оксана Петрівна, яка розповіла про те, що подібна акція розгорнулась всіма країнами світу і, нарешті, привезена до Жмеринки. Акція пропонує з підручних матеріалів виготовляти флікери, які мають світловідбиваючі плівки.Позитив у тому,що флікери мобільні і їх можна прикріплювати на одяг та портфелики. Функція цих виробів - забезпечити видимість людини у темну пору доби, аби зберегти життя та здоров'я. Творити оригінальні різного змісту флікери отримали можливість учні 5-их класів з їх класними керівниками (Тарасовою Ларисою Броніславівною, Червінською Анною Вячеславівною та Шевчук Тетяною Василівною) та учні 9-В класу (кл. кер. Власенко Інна Володимирівна), які допомагали молодшим. Закликали здобувачів освіти бути обачними на дорогах почесні гості: начальник сектору реагування патрульної поліції Зварич Ігор Михайлович та дільничний офіцер поліції Кушнір Альона Анатоліївна. Директор школи Бігун Людмила Василівна та ЗДВР Посвалюк Тетяна Миколаївна подякували гостям, учням та педагогам, які взяли участь у важливій для кожного з нас акції. Бережіть себе та попередьте інших!!!

18.09.2019 | Aдмін