Ми - активні учасники

Десятиліття дій безпеки дорожнього руху.

В юні роки діти не завжди уміють дорожити життям. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так. Мить і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

У вересня школі проведено місячник дорожнього руху "Увага!Дорога! Діти!", метою якого було профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки. Ми є активними учасниками Десятиліття дій безпеки дорожнього руху (2011-2020 роки), яку проголосила Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй.

Метою ознайомлення та продовження вивчення Правил дорожнього руху є узагальнення та поширення досвіду з профілактики дитячого травматизму на дорогах; вплив на усвідомлення дітьми необхідності дотримання Правил дорожнього руху, виховання дисциплінованості та уваги.

У перші дні навчання було проведено єдині уроки з Правил дорожнього руху та інструктажі з усіх видів дитячого травматизму з обов’язковим занесенням у класний журнал та журнал інструктажів з основ безпеки життєдіяльності. В рамках місячника на території школи встановлено велопарковку, проведено конкурс на кращу учнівську презентацію з безпеки дорожнього руху, активовано добірку літератури за правилами дорожнього руху, зібрано збірку віршів, оповідань учнів за темою «Небезпека на дорогах», проведено ігри-розваги «Твій товариш -світлофор», проведено тематичні диктанти за темою «Увага, діти на дорозі», організовано перегляд навчальних фільмів з безпеки дорожнього руху. Сподіваємося, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на дорозі, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров`я.

На изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

16.09.2019 | Aдмін