Просвітницький захід «Ми у світі медіа».

4 січня 2018 року був проведений просвітницький захід «Ми у світі медіа» соціальним педагогом Полігас А.А.

\

Медіа так інтегрувалися в наш повсякденний життєвий простір, що більшість людей їх просто не помічають, а тому не здатні критично оцінювати, піддавати сумнівові все, що вони читають або сприймають через візуальні образи та звуки. Тому сьогодні необхідність опанування навичками пошуку, передавання, опрацювання та аналізу інформації особливими методами і технологіями ставить принципово нові завдання перед системою освіти, диктує нові вимоги і до вчителя, і до учня в контексті медіаосвіти.

4 січня 2018 року в рамках  проведення всеукраїнського експерименту «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну практику» учасником якого є і наша школа, соціальним педагогом Полігас А.А. був проведений просвітницький захід «Ми у світі медіа» для педагогів школи, спрямований на ознайомлення педагогів з сучасним розумінням медаграмотності, можливостями та шляхами набуття навичок критичного мислення, інструментарієм, який дозволяє бути розумними, активними споживачами новин та інформації через:

• оцінення надійності джерел інформації у різних видах медіа;
  • вміння розрізняти факт і судження;
  • навички з оцінювання медіатексту в історичному вимірі;
  • розуміння, яку роль новина може відіграти у формуванні суспільної думки;
  • глибше усвідомлення конфліктів, співробітництва і взаємозалежності між окремими особами, групами та інституціями.

05.01.2018 | Aдмін