Велопарковки

для привабливого виду транспорту

У ході Місячника безпеки дорожнього руху в закладі встановлено велопарковку для велосипедів працівників та вихованців школи. Ця подія популяризує велосипед та заохочує безпечну їзду велосипедом. У рамках Місячника безпеки дорожнього руху велосипедисти-учні нашої школи отримували у подарунок міні-брошуру "Правила дорожнього руху для велосипедистів", яка розповідає про безпеку руху і культуру їзди на велосипеді. Брошура ілюструє важливі правила дорожнього руху для велосипедистів, показує, як слід об'їжджати перешкоди, проїжджати регульовані і нерегульовані перехрестя та безпечно пересуватися по дорогах. Ми спростовуємо поширені стереотипи про велосипед та демонструємо переваги велосипеда як зручного, швидкого і безпечного виду транспорту. Спільними зусиллями покращуємо ставлення до велосипедного руху як економічного, сталого та привабливого транспорту для щоденних поїздок. Сподіваємось, що кількість велосипедистів серед педагогів та учнів нашої школи невдовзі зросте!!!

09.09.2019 | Aдмін