Святкове рандеву «Шкільний старт»

«Шкільний старт»

На приємну та яскраву зустріч очікують усі учні та педагоги першого вересня. Наше святкове рандеву «Шкільний старт», як і завжди, зіткане із солодких моментів: довгоочікуване побачення із учителями та друзями, затишна атмосфера шкільного двору, знайомство із милими першачками. Наймолодших учнів у цікавий світ знань цього навчального року поведуть Пустова Наталя Миколаївна (1-А), Маслянко Алла Леонтіївна (1-Б) та Макарова Вікторія Віталіївна (1-В). Дотепні хлопчики та дівчатка під час рубрики «Настрої малюків» поділились своїми почуттями та переживаннями щодо нової української школи, Яків Люба привітав присутніх чудовим вокальним дарунком, а усі першокласники виконали яскравий та динамічний танець. Директор школи Бігун Людмила Василівна привітала учнів, учителів та батьків із побажанням добра і здоров’я, миру і злагоди, наполегливості і натхнення, нових успіхів у навчанні. Школяр Кирило, Гижко Злата, Свистун Анна та Власенко Олександр, крокуючи долоньками дружби (складова НУШ), активували срібний звук шкільного дзвоника. Родзинкою свята стала яскрава фотозона, яку подарував школярам весь педагогічний колектив. Класні керівники 1-11 класів провели перші уроки, надихаючи своїх любих учнів гарним настроєм до великого шляху навчання. Нехай новий навчальний рік буде для усіх радісним та успішним!!!

01.09.2019 | Aдмін