"Освітня реформа: результати та перспективи"

29 серпня 2019 року педагоги нашої школи взяли участь у (НЕ) конференції "Освітня реформа: результати та перспективи",яка відбулася на території школи 1.

Традиційна педагогічна конференція була проведена у нетрадиційному новому форматі.

Перша частина (НЕ)конференції була присвячена підсумкам за попередній навчальний рік та визначенню цілей на майбутній, нагородженню  найбільш активних педагогів та вітанню молодих, перспективних педагогів,які тільки приступили до роботи. Хочеться відзначити нашого молодого педагога, Садловську І.В., яка була нагоджена грамотою та грошовою нагородою за зайняте перше місце у Всеукраїнському конкурсі "Вчитель року".

"Картоплефест" - новий формат обідньої перерви запропонував учасникам конференції скоштувати страви з картоплі, які приготували і презентували кухарі освітніх закладів за рецептами кулінарного експерта Євгена Клопотенко.

Тимбілдинг- практична частина (НЕ) конференції дала змогу всім учасникам заходу попрацювати в команді, спробувати свої сили та показати вміння взаємодіяти з іншими, виконуючи завдання на кожній з 9 локацій.

Загалом панувала атмосфера веселого настрою, дружньої співпраці та енергійного дійства.

01.09.2019 | Aдмін