День Тата та Фініш-день

Основним у День тата стало проведення філософсько-розважальної програми "Тато - високе призначення". Жителі "Промінчика добра" дізнались про роль батька, заглиблюючись в історію минулого світу, переглянули зворушливі кліпи родинного змісту, ознайомились із прислів'ями, які підтверджують значимість батька. Повчальний мультфільм "Настя і комп'ютер" нагадав дітям про справжні барви життя, про вічні цінності, закликаючи приділяти більше уваги рідним, аніж телефонам та комп'ютерам. Усі загони мали можливість поділитись своїми почуттями, взявши участь у конкурсах ("Таткова поезія", "Я і він", "Таємна професія"). Вожаті на папері висвітлили свою любов, підготувавши змістовні малюнки про татусів.
 Фініш-день
Головною подією Дня фінішу стала урочиста лінійка присвячена закриттю табору. Усі загони за сумлінність та творчість були нагороджені грамотами за перемогу у різноманітних номінаціях. На лінійці присутні почули виступ директора табору Вітрук Лариси Миколаївни, насолодились музичним дарунком від Вікторії Шклярук (гра на скрипці), запалились драйвовою піснею у виконанні Маргарити Байдецької та Вероніки Костюк. Кожен загін підготував цікавий танцювальний номер. Під час лінійки були проведені різноманітні ігри ("Таборові музичні загадки», «Маленькі сонечка», «Велике дружнє коло табору «Промінчик добра»», «Лісова пошта»). Завершальним моментом стала святкова дискотека та розмальовування діток музичним керівником Годною Діаною Іванівною.
Недарма наш табір має сонячну назву "Промінчик добра". Тепер сонячний промінчик, зігрівши теплом та турботою, відпускає діток у сонячне літо!Щиро дякуємо усім за цей чудовий яскравий етап літніх канікул!!!

14.06.2019 | Aдмін