День світла і добра у таборі

Родзинкою Дня світла та добра було представлення фотосесії "Зворушливі моменти життя". І місце здобув другий загін "НЛО" із світлиною "Обійми". На тематичному заході до дня світла і добра загони демонстрували номери про дружбу, любов, добро та милосердя. Також дітки взяли участь у цікавих криголамах ("Казковий настрій", "Спортивний Колобок", "Дружнє караоке") та переглянули повчальні відеоролики ("Булінг", "Притча про кота"). Обличчям загону цього дня став загін "Хоробре серце", виборовши І місце у криголамі "Таємні серця".
День хореографії
День хореографії у "Промінчику добра" пройшов на свіжому повітрі. Усі загони взяли участь у танцювальному фестивалі "Раптівка", представивши яскраві запальні флеш-моби. Не обійшлось без розважальних ігор "Танці народів світу", "Живий гімн табору", "Життя у танці", "Рухливий мультик", "Танцювальна доріжка".
День дитинства
У День дитинства діти мали можливість переглянути повчальні мультики та взяти участь у відеозагадках. Музичний керівник Годна Діана Іванівна організувала загальнотаборове караоке, на якому усі дітки могли виконувати різноманітні пісні.
День загону
У День загонувідбулась конкурсно-розважальна програма «#Це мій загін». У програмі було шість конкурсів («Живий девіз», «Картинка вголос», «Танцювальний траверс», "Новий крокодил", «Швидка доставка», «Веселі тести»).

05.06.2019 | Aдмін