пришкільний табір

«Промінчик добра»

З 27 травня розпочав роботу пришкільний табір «Промінчик добра». У табору є своя символіка (прапор, гімн). Дружина табору налічує п’ять загонів («Ананаси», «НЛО», «Лідери», «Хоробре серце», «Rainbow»- англомовний загін ), за кожним з яких закріплюється своя аудиторія, вожаті-вихователі та вожаті-учні, котрі організовують діткам цікаве дозвілля та готують до участі у загальнотаборових заходах. Кожного ранку не обходиться без надзвичайно цікавої та енергійної зарядки, яку організовує фізичний керівник табору Камінський Ігор Андрійович, а музичний керівник Годна Діана Іванівна проводить чудові розважальні ігри.
Найпершим у плані став День знайомств. У цей тематичний день відбулась Ранкова зустріч (вибори президента та спікера табору, рухливі ігри, ознайомлення з режимом табору, складання правил спільного перебування в таборі, розучування таборової пісеньки «Сонячний промінчик»). Також, згідно плану, у таборі відбувся конкурс «Наша фішка», в ході якого загони на дверях аудиторій до кінця дня прикріпили малюнок, на якому творчо представили свій загін, назву, гасло та написали імена усіх членів загону. Конкурс оцінювався цього ж дня (загони отримали перемогу у номінаціях). Найяскравішою подією у День дебюту завжди є урочиста лінійка, присвячена відкриттю таборової зміни. На лінійці присутні почули виступ заступника директора табору Дробатої Світлани Миколаївни, президента табору (Ярослава Леся), прем’єр-міністра (Ульяни Гаврилянчик). Далі кожен загін, на чолі з командиром, оголошував свій девіз та речівку. Усі загони були нагороджені грамотами за конкурс «Наша фішка», а також табір заспівав пісеньку «Промінчик добра». Ульяна Гаврилянчик, Аліна Гуменюк, Марія Гіжевська порадували усіх вокальними дарунками. Весь табір взяв участь у розважальних мініквестах. День драйву відкрив для дітей розважальний квест, під час якого загони проходили локації («Танцюють усі», «Веселі завдання», «Драйвове коло», «Гаваї», «Шалені слова», «Алфавітний шар», «Кебета», «Тямки», «Весела доріжка», «Павутина») та шукали захований скарб. До фіналу дійшов 3-ій загін. Всі загони були нагороджені солодкими подарунками.

02.06.2019 | Aдмін