Cвято шкільного уїкенду

Для школярів настає справжній шкільний уїкенд, час канікул, розваг та відпочинку, але для випускників це зворушливий момент, коли вони прощаються із дитинством.Сьогодні відбулось яскраве сучасне свято шкільного уїк-енду, на якому було багато сюрпризів та приємних моментів. Для наших любих одинадцятикласників кожна паралель подарувала приємний спогад про себе, вязвши участь у розважальному роумінгу. Чудові випускники Артур Ільницький та Анастасія Стахміч подарували присутнім вокальний дарунок, під час якого на затишному шкільному подвір’ї випускники фотографувались із першачками. З вітальним словом виступила директор Бігун Людмила Василівна, побажавши усім гарного відпочинку, а випускникам успіху, високих злетів та щасливих днів. Заступники директора Кругляк Лілія Дмитрівна, Захарчук Наталія Григорівна та Посвалюк Тетяна Миколаївна нагородили учнів та класні колективи грамотами та похвальними листами. Уся шкільна родина насолодилась запальним хореографічним номером від наймолодших школярів – наших першокласників.І як же без найголовнішого – чарівного, яскравого, зворушливого вальсу випускників та приємного сюрпризу – запального танцю батьків одинадцятикласників. Звісно, невід’ємна частина останнього дзвоника – повітряні кольорові кульки. Наші одинадцятикласники - завзяті екоактивісти, які приєднались до флешмобу у Вінницькій області "Ми проти повітряних кульок". Вони розуміють наскільки шкідливими для довкілля є повітряні кульки, тому замінили їх екоальтернативою. Учні 11-А закликають усіх використовувати під час святкових подій спеціальні екокульки, які абсолютно не шкодять навколишньому середовищу! В знак дружби, останній дзвоник давали усі учні 11-А класу разом із класним керівником Тарасовою Ларисою Броніславівною. Нехай це свято залишиться у серці випускників теплим спогадом і стане поштовхом до нового яскравого та чудового життя!!!

29.05.2019 | Aдмін