„Miss & Mister Школи - 2019”

На данном изображении может находиться: 6 человек, толпа и в помещении

Загальношкільний конкурс „Miss & Mister Школи - 2019”
допоміг юним хлопцям та дівчатам розкрити свій внутрішній потенціал та можливості. У заході взяли участь:
Олександра Шиманська та Владислав Каплун (9-А клас)
Дарія Казімірова та Артем Бобик (9-Б клас)
Оксана Радченко та Дмитро Гриб (9-В клас)
Дмитро Свічинський та Дарія Благун (10-А клас)
Конкурсантів оцінювали:
ЗДВР Посвалюк Тетяна Миколаївна
Учитель англійської мови Тарасова Лариса Броніславівна
Учениця 11-А класу Анастасія Веренько.
Учасники змагались у п'яти конкусрах ("Vip-колектив", "Логос", "Ребус-клас", "Ігровий майстер-клас", "Танцювальний траверс")."Vip-колектив"передбачав собою фільмування ролику про клас. Враховувалось уміння сформувати позитивний імідж класу, творчий підхід до фільмування, інформаційна насиченість, естетичний смак, проникливість та спостережливість. У ході ігрового майстер-класу конкурсанти проводили із присутніми у залі ігрове спілкування.Оцінювалась підтримка класу, харизматичність, безпосередність та енергійність учасників (хлопця та дівчини), їх уміння співпрацювати разом, оцінювати реакцію аудиторії. Конкурс "Ребус-клас" відтворював знання учасників про свій колектив та керівника. "Танцювальний траверс" допоміг оцінити емоційність, артистичність, винахідливість та харизматичність учасників.Під час випробування "Логос" присутні у залі мали змогу ознайомитись із життєвими переконаннями та світоглядом дівчат та хлопців.

20.05.2019 | Aдмін