«Європа – наш спільний дім,

хай буде добре всім у нім»

Куточків різних на землі багато,
Європа серед них найкраща над усім,
Бо саме тут ми маємо зростати
Європа – наш великий спільний дім!

Саме під таким гаслом учні та учителі англійської мови ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 у рамках міського тижня до Дня Європи провели міст-зустріч «Європа – наш спільний дім, хай буде добре всім у нім», приурочений дню Європи, який відзначається 15 травня в Україні.
Гостями свята були представники ЗОШ №3.
Їх радо зустріли представники шкільного Євроклубу «Соняшник».
Учасники свята мали можливість оглянути тематичну виставку малюнків та літератури.
Зустріч завершилась концертною програмою під час якої гості та всі присутні мали змогу відчути атмосферу єднання європейських мов та культур: української, польської, німецької, англійської, австрійської та інших.
Інсценовані казки, запальні танці, емоційна декламація та чудові пісні були представлені учнями школи в програмі.
Дякуємо усім учителям англійської мови та учасникам за чудову та дружню атмосферу.,

16.05.2019 | Aдмін