Батьківські збори

батьків майбутніх першокласників

10 травня 2019  року в загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 6  відбулися  збори для батьків майбутніх першокласників, де всі присутні мали змогу ознайомитися з умовами вступу до  закладу, поспілкуватись про важливість співпраці та порозуміння між батьками учнів та вчителями.

Цьогорічні збори були надзвичайно актуальними, адже першокласники навчатимуться  згідно Державного стандарту початкової освіти,  за оновленими методиками навчання, які передбачає Нова Українська Школа.

З привітальним словом до батьків звернулася директор школи Бігун Людмила Василівна, яка провела відео екскурсію  по навчальному закладу.

Про підготовку дітей до вступу в 1-й клас, психологічну та педагогічну готовність до навчання, умови прийому до навчального закладу, особливості навчання у Новій українській школі  (продемонстровано відеоролик про створені освітні середовища у 2018-2019 навчальному році) розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Захарчук Наталія Григорівна. Також вона представила майбутніх вчителів 1-х класів, які будуть навчати дітей за програмами Нової української школи,  а саме: Маслянко Аллу Леонтіївну, Пуставу Наталю Миколаївну, Макарову Вікторію Віталіївну, Цвень Юлію Олександрівну та  дала відповіді на найчастіші запитання, що ставлять батьки майбутніх першокласників.

Вчителі 1-х класів акцентували увагу батьків на формі одягу майбутніх першокласників, облаштуванні робочого місця та комплектування шкільного приладдя.

Вчитель початкових класів Садловська Інна Василівна, яка працювала у 2018-2019 року за програмами Нової української школи, спільно з батьками майбутніх першокласників провела уявну ранкову зустріч та продемонструвала можливості використання на уроках конструктора «LEGO».

Загалом збори пройшли у теплій та доброзичливій обстановці.

13.05.2019 | Aдмін