«Освіта України в умовах перехідного періоду».

28 грудня 2017 р. відбулися педагогічні читання

28 грудня 2017 р. відбулися педагогічні читання на тему «Освіта України  в умовах перехідного періоду».

За планом:

1.       Вступне слово, налаштування.      Кругляк Л.Д.  – заступник директора
2.       Сучасна школа як соціально-педагогічна система. Полігас А.А. – соціальний педагог

3.       Нова українська школа в умовах викликів сьогодення. Покрищук О.В. – учитель 1-А класу, Кругляк Л.Д.  – заступник директора

4.       Місія вчителя в освітніх реформах. Корнєєва А.І. – учитель англійської мови.

5.       Формування позитивного іміджу закладу освіти шляхом інноваційної управлінської діяльності. Шевцова Н.В. – педагог організатор.

6.       Іновації сучасної школи: формування внутрішньої системи якості освіти. Федоренко А.П. – учитель історії.

7.       Державно - громадське управління закладом освіти – вимога сьогодення. Траченко С.І. учитель біології.

Усі учасники активно долучалися до обговорення, виступали з пропозиціями та рекомендаціями.

28.12.2017 | Aдмін