День цивільного захисту

25 квітня з метою ефективних дій під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру, в нашій школі пройшов день цивільного захисту присвячений протипожежній безпеці. Організаторами Дня цивільного захисту виступили адміністрація та педагогічний колектив начального закладу. Класні керівники провели насичені цікаві заходи (практичні заняття «Правила надання першої допомоги», «Застосування противогаза при надзвичайних ситуаціях», бесіди «Не жартуй з вогнем», «Дії населення під час надзвичайних ситуацій», інтерактивні ігри «Джага», «Дії при надзвичайних ситуаціях»). Загальношкільна подія в День ЦЗ – тренувальна евакуація. Пролунав дзвоник, який сповістив про умовну надзвичайну подію. Педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів на подвір’я навчального закладу. Дякуємо усім учасникам навчально-виховного процесу за оперативність, швидкість та організованість!!!!Такі заходи проводяться щорічно наприкінці навчального року і є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями матеріалу з основ безпечної поведінки.

26.04.2019 | Aдмін