Результати онлайн-уроку:

День Безпечного Інтернету 2019.

5 лютого 2019 року до Дня Безпечного Інтернету програма мережних Академій Cisco, Кіберполіція України України та компанія ЕRC, за підтримки Інституту модернізації змісту освіти запросила вчителів та учнів 8-11 класів приєднатися до онлайн-уроку на каналі You Tube спільноти академії Cisco України.

Прогорама заходу:

·         «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство»

·         «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей»

·         Тестування з метою перевірки готовності до кар’єри аналітики з кібербезпеки.

Зареєстровані учасники ЗОШ №6 отримали доступ до курсу Мережної академії Cisco «Вступ до Кібербезпеки» українською мовою.

Так як в навчальному закладі більше 10-ти учнів отримали сертифікати, то ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 м.Жмеринки відзначили сертифікатом.

Вітаємо наш навчальний заклад з успішною участю в онлайн-уроці з нагоди Дня безпечного інтернету 2019.

Будемо і надалі долучати наших колег та учнів до участі в подальших подіях Програми мережних академій Cisco.

Дані для сертифікатів опрацьовували місяць, а саме надсилання виконується з офісу Cisco у Сполучених Штатах.

08.03.2019 | Aдмін