«Маршрут успіху кожної дитини-шлях до якісної освіти»

Тиждень початкової освіти на базі ЗОШ І-ІІІ ст.№6

У рамках загальноміського Тижня початкової освіти на базі ЗОШ І-ІІІ ст.№6 відбувся квест для вчителів початкових класів міста за темою: «Маршрут успіху кожної дитини-шлях до якісної освіти» в умовах впровадження Концепції Нової української школи.
Учасникам квесту було запропоновано маршрутні листи зупинок. Розгорнула ігрову баталію зупинка "Мініатюрист он-лайн" між майстром-мініатюристом та учнями 4-Б класу. Молоде покоління не лише споглядало шедеври Тєтєріна Сергія (онука майстра-мініатюр Маслюка М.Г.), а й мали змогу представити свої декоративні творіння.
Під час зупинки "Логос-профі" дітки мали змогу насолодитись авторським читанням віршів Володимира Савовича Горлея, зрозумівши, що світ поезії - це непідробна душевна теплота та щира любов до життя.
У бурхливому вихорі святкової феєрії побували хлопчики та дівчатка 1-Г класу разом із Годною Діаною Іванівною (аніматор, художник) та класним керівником Мазуркевич О.О.. Діти грали на музичних інструментах, розмальовували, співали, танцювали, одним словом, давали волю фантазії та творчості.
Неймовірним зарядом енергії супроводжувалось перебування на зупинці "Армліфтинг. Чемпіон", де Малюшицький В.О. (президент ГО «Всеукраїнська федерації армліфтингу») активував спортивний дух учнів, провівши рухливі ігри та змагання, зворушливо підтримуючи та надихаючи кожного, В’ячеслав заграв на гітарі і заспівав з дітками, розкриваючи себе як багатогранну особистість.
Справжнім сюрпризом для всіх стала зупинка "Королева десертів". Копняк Т.Г. (кухар школи) разом із юними помічниками створила оригінальні смаколики. Виявляється, кулінарний процес може стати справжньою творчістю.
Мета, до якої йде НУШ - доречно та вдало наповнювати освітній простір, розширювати кругозір учнів, наповнюючи не лише навчальним матеріалом, а збагачуючи досвід малюків спілкуванням з цікавими людьми та теплими зустрічами. Ми хотіли, аби діти зрозуміли: бути успішним не означає хапати зірки з неба та досягати казкових вершин, бути успішним, - перш за все, уміти почуватись у своєму середовищі комфортно і щасливо, це буквально шаленіти та фанатіти від справи, якою займаєшся, бути успішним - постійно удосконалюватись і все глибше поринати у свою справу, яка стає для людини цілим світом...Щоб потім можна було з радістю і користю поділитись цим світом з іншими...Що і робили наші успішні гості.

01.03.2019 | Aдмін