НУШ опрацювавши 21 тиждень

під назвою "Мої улюблені книжки"

"Без пристрасті до книжки людині недоступні культура сучасного світу, інтелектуальне і емоційне вдосконалення"(В.Сухомлинський)
І це дійсно так!- дійшли висновку першокласники НУШ опрацювавши 21 тиждень під назвою "Мої улюблені книжки". Свою "подорож" учні розпочали із цікавого знайомства з книгою, як доступним і глибоким джерелом знань. Ознайомилися з історією виникнення найдавніших та сучасних книг, а також вмінням читати книгу різними способами (за малюнками, символами, складами, словами, з передбачення тощо). Протягом тижня здобувачі освіти розвивали вміння обирати літературу для читання відповідно до мети читання (для насолоди, для здобуття інформації тощо), а також поглибили знання щодо різновидів дитячої літератури. Вдосконалювали навички уважно слухати інших та зацікавлювати слухачів власною розповіддю прочитаного та вибором. Яскравим дійством стали для першокласників екскурсія до шкільної бібліотеки, участі у операції "Книжкова лікарня", а також конкурс "Кращий читач"(по закінченню якого діти отримали пам'ятні посвідчення читача та мотивуючі закладки-сувеніри).
...Читайте! І нехай у вашому житті не буде жодного дня коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги...(К. Паустовський)

01.03.2019 | Aдмін