Активна робота шкільного євроклубу «СОНЯШНИК»

• Шкільний євроклуб ЗОШ І-ІІІс. зареєструвався та взяв участь у пятій щорічній Євровікторині on-line. У стартовому прогоні в школі І місце виборола Зінчук Юлія, набравши 2860 балів за певний час. Але всі євроклубівці захопилися пізнавальною грою, тим більше , вмотивовані призами. Бажаєм вдалого проходження євровікторини.
• 27 лютого 2019 року члени шкільного євроклубу «Соняшник» Арістова Марія та Покрищук Оксана взяли участь у тренінгу «Україна-Європа-Молодь» на базі Інформаційного центру ЄС при Донецькому національному університеті імені Василя Стуса та за підтримки Представництва ЄС в Україні. Спікерами заходу були викладачі кафедр «Міжнародні відносини» та «Міжнародні економічні відносини», фасилітатори програми «Active citizens» Британської ради в Україні, мультиплікатор програми «EuroDesk Ukraine», тренер програми «Демократична школа» та тренер національної програми «Молодіжний працівник», фахівці міжнародного відділу ДонНУ імені Василя Стуса.
В рамках проведення тренінгу учасники вивчили чотири основні блоки у форматі «Світового кафе»: «Європарламент та механізми демократії», «Громадянське суспільство», «Єдиний Євроринок» та «Можливості для молоді в рамках ЄС». Арістова Марія визначена однією з найактивніших і нагороджена цінними подарунками.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 28 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

01.03.2019 | Aдмін