Новорічні виступи

21-22 грудня у закладі відбулись чотири святкові програми

21-22 грудня у закладі відбулись чотири святкові програми  (для 1-их, 2-их, 3-іх, 4-их класів)  приурочені до Дня Святого Миколая. Організаторами та учасниками заходів стали учні та класні керівники 4-их класів (Маковійчук Т. Й., Вітрук Л. М., Каспрук О. І., Мазуркевич О. О.).

На святі лунали  чудові пісні про Святого Миколая, дотепні інсценізації, ліричні поезії, молитви, захоплюючі хореографічні номери («Танець сніжинок», «Танець янголят», «Новорічні»). Учні 4-Б класу провели веселий флеш-моб. Учні усіх початкових класів мали можливість  порадувати аудиторії вокальними подарунками.

Адміністрація закладу щиро дякує  учням та класним керівникам четвертих класів за яскраве та чудове свято, гарний настрій та позитивні емоції!!!

22.12.2017 | Aдмін