"Неймовірна дванадцятка"

Сьогодні хлопці та дівчата четвертих класів пройшли важкі та цікаві випробування, завітавши на захід "Неймовірна четвірка". Це ще маленькі учні, але старші серед початкових. Набиралась з кожного класу команда у складі чотирьох чоловік, отже 12 сміливців змагались у різних конкурсах. Першим було випробування під назвою "Чому ми в "Неймовірній четвірці". Команди представляли себе у будь-якій формі: вірші, пісні,відео чи презентація про учасників, танці. Дозволялось залучення групи підтримки (для розповіді про учасників, представлення їх талантів, умінь, гарних якостей, успіхів у навчанні та інших сферах діяльності, аби підкреслити чому саме їх обрано в "Неймовірну четвірку"). У конкурсі "Пароль від мультфільму" командам вмикались уривки пісень із мультфільмів. У інтелектуальному конкурсі "Кругозір" дітки шляхом жеребкування отримали певну групу запитань із трьох ("Країни та міста", "Фізична культура та ОЗ", "Загальні"). У танцювальному конкурсі "Весела пляска" під різноманітні мелодії команда під керівництвом одного учасника програвала певні емоції та моменти із життя. Враховувалась синхронність виконання рухів командою, емоційність, артистичність та винахідливість. Щиро дякуємо "Неймовірній дванадцятці" за подарований позитив!!!

08.02.2019 | Aдмін