Медіадайджест для педагогів

«Теорія навченої безпорадності за Мартіном Селігманом».

6 лютого 2019 року в актовій залі нашої школи працівниками психологічної служби було проведено медіадайджест для педагогів «Теорія навченої безпорадності за Мартіном Селігманом».

На початку зустрічі педагоги переглянули короткометражний фільм «Бумеранг», режисера Марії Болтнєвої. 18-ти хвилинний психологічний фільм завершився активним обговоренням тем батьківського виховання, наслідування дітьми поведінки та дій батьків.
Також психолог навчального закладу Баланюк Г. Ю. ознайомила присутніх з теорією навченої безпорадності. Так у 60-х роках минулого століття американські психологи Мартін Селігман та Стівен Майєр провели серію експериментів над собаками в лабораторії Пенсільвансього університету. Відкрите ними явище отримало назву синдром набутої (або навченої) безпорадності і зробили висновок, що безпорадність спричинюють не самі по собі неприємні події, а досвід неконтрольованості цих подій. Жива істота стає безпорадною, якщо звикає до того, що від її дій нічого не залежить, і вона не може впливати на своє становище.

На останок педагоги розробили життєві поради, що допоможуть уникнути даного синдрому упрофесійному та повсякденному житті.

08.02.2019 | Aдмін