Лідерський паб

у формі міжособистісного ігрового спілкування

Лідерський паб дає можливість зустрітись та поспілкуватись президентам, спікерам, членам учнівського самоврядування 5-11 класів. За традицією паб розпочав президент учнівської республіки «Лідер» Дмитро Свічинський, привітавши присутніх та запросивши до плідної співпраці. Спікер Вероніка Расулова проаналізувала особливості учнівського самоврядування в інших країнах світу. Міністр культури Назар Кінзерський провів гейміфікацію «Щирі вітання» та розповів про плани на ІІ семестр у сфері дозвілля. Від імені міністерства здоров’я виступила Софія Ярова, зосередивши увагу на актуальній нині темі «Інтернет-безпека». Анна Сторожук (Міністерство внутрішніх справ) запросила до перегляду рубрики «Права та обов’язки школярів. Конституція УР «Лідер»». Міністр соціального захисту Анастасія Рязанова подякувала класним колективам за активну участь у акціях благодійності та представила відеоролик «Булінг у школі». Переможців у міських олімпіадах привітала міністр освіти Вікторія Скакун, актуалізувавши з присутніми операцію «Мотивація-Плюс». Міні-еко- квест з лідерами провели члени міністерства екології Дарія Благун та Анастасія Коваль. Міністр інформації Марія Гіжевська активувала рубрику «Золота сімнадцятка», у ході якої присутні дізнались про діяльність президентів 9-10 класів. Лідерський паб сприяє формуванню творчого ставлення до справи шкільного врядування. Щиро дякуємо усім лідерам за співпрацю!!!

25.01.2019 | Aдмін