«На гостині у казки»

Фестиваль для перших класів «На гостині у казки»

Грудень для першокласників розпочався із феєричного, розважального дійства. Наймолодші школярі завітали на традиційний фестиваль «На гостині у казки». На святі малечу зустріли Казкова фея (Софія Ярова) та сучасні герої Кен (Дмитро Гнатюк) та Барбі (Альбіна Літвенюк). У ході заходу дітлахи допомагали Кену та Барбі ознайомлюватись із традиційними казками, адже ляльки –знавці у світі сучасної фантастики. Фея, Кен та Барбі провели з аудиторією пізнавально-розважальні ігри ( «Казковий настрій», «Цікаві загадки», «Математика у казках», «Зарядка з Колобком», «Фантастичний фотоапарат», «Казкова пантоміма»).

Класні колективи підготували захоплюючі інсценізації. Учні 1-А класу (кл. кер. Покрищук Ольга Валентинівна) розважили усіх казкою «Вовк і семеро козенят». У цікавій казочці «Друзі із біди визволять завжди» зіграли учні 1-Б (кл. кер. Маслянко Алла Леонтіївна). Оригінальну казочку «Колобок іде до школи» представили учні   1-В (кл. кер. Харченко Людмила Дмитрівна).

Адміністрація щиро дякує учням та батькам за активну участь у позакласні діяльності.

07.12.2017 | Aдмін