Зустріч для учнів

З начальником управління економіки Жмеринської міської ради та головою ГО «Унікальна країна»

Зустріч учнівського та педагогічного колективу
з начальником управління економіки Жмеринської міської ради та головою ГО «Унікальна країна»
22 січня педагоги та учні 5-11 класів мали змогу дізнатись більше інформації про проект «Роздільний метод збирання твердих побутових відходів – запорука чистоти в місті». Начальником управління економіки Жмеринської міської ради Конавал Анатолій Романович розповів про принципи збору, видалення, знешкодження, утилізації твердих побутових відходів на основі сучасного світового досвіду, заохочуючи усіх долучитися до проекту. ЗДВР Посвалюк Тетяна Миколаївна закликала молоде покоління дотримуватись правил сортування сміття. Голова ГО «Унікальна країна» Андрій Сільченко та гостя з Америки Алексіс (волонтер Корпусу Миру США в Україні) презентували діяльність «Молодіжного центру», розповіли про курси з вивчення англійської мови, поділились планами на майбутнє (загальноміський забіг, конкурс з англійського письма), вказали свої контактні дані. Надихати людей на маленькі справи, які ведуть до маленьких змін – ось те гасло, яким керуються у ГО «Унікальна країна». Зустріч для учнів є дуже актуальною, адже знання іноземних мов, комунікативні вміння, креативність, винахідливість – це те, що необхідно молоді для досягнення успіху в сучасному світі.

22.01.2019 | Aдмін