Педагогічні читання

«Роль ІКТ у формуванні інноваційної культури педагога»

В останні роки комп'ютерна техніка й інші засоби інформаційних технологій стали все частіше використовуватися у суспільстві. І школа не є винятком. Тому і виникає потреба проводити заходи, на яких педагоги поглиблюють знання про ІКТ. 11 січня у школі відбулися педагогічні читання на тему «Роль ІКТ у формуванні інноваційної культури педагога».
ЗДНВР Кругляк Лілія Дмитрівна наголосила, що важливого значення набуває переорієнтація мислення сучасного педагога на усвідомлення принципово нових вимог до його діяльності, готовність використовувати ІКТ як допоміжний навчальний ресурс. Директор Бігун Людмила Василівна провела моніторинг серед присутніх «Моя інформаційно-комунікативна спроможність». Викладач англійської мови Пасічник Мирослава В’ячеславівна розповіла про умови підвищення рівня якості освітніх послуг шляхом використання ІКТ. ЗДНВР Захарчук Наталя Григорівна зосередила увага на перевагах та недоліках ІКТ. Учителі української мови та літератури презентували власну роботу, розповівши як вони використовують новітні технології на своїх уроках. Викладач англійської мови Бобошко Альона Михайлівна повідомила про сучасні сервіси, які посилюють ефект засвоєння матеріалу через використання джерел інтернет-ресурсів. З уст учителів кафедри початкової освіти Маслянко Алли Леонтіївни, Камінської Алли Леонтіївни, Купрій Олена Миколаївна присутні дізнались, як учителям на уроках допомагають ІКТ. Отож, усі дійшли висновку, що ІКТ допомагають учителям розмовляти з учнями їхньою мовою.

16.01.2019 | Aдмін