По Україні з краю в край

ходить святий Миколай

З яким нетерпінням чекали учні п’ятих і  шостих класів 19 грудня, адже це улюблене свято всіх дітей – День Святого Миколая - чудотворця. Їм випала нагода від усієї учнівської громади ЗОШ № 6 привітати дітей закладу Жмеринського центру соціально-психологічної реабілітації дітей із цим великим святом. Діти знали, що темної грудневої ночі цей Святий  спускається з небес до малюків аби крадькома залишити біля їхніх ліжечок омріяні подарунки. Тому і написали листівки до Миколая, щоб не забував  малечу в цей день. І самі долучились до гарної справи. Підготували привітання, м’які іграшки і багато солодощів та цитрусових. Гарнесенька Єва (їй тільки 2 рочки) познайомилась з усіма дівчатками та хлопчиками, які завітали до них. А учні середніх класів підготували цікаву виставу «Янголи Миколая-Чудотворця». Усім сподобався виступ. Діти намагалися грати, як справжні артисти. Дівчата підготували чудовий танець «Вогники миру». І хазяї і  гості злились в єдиному потоці біля новорічної ялинки. Ще довго не хотілось покидати заклад, де познайомились з новими друзями. Обмінялись номерами телефонів і обіцяли неодмінно дзвонити один одному. Хочеться вірити, що такі заходи об’єднують небайдужі серця і вселяють віру у кращий завтрашній день, день без війни.

Погорєлова Даря(5-Б клас),

Колосюк Вікторія (6-А клас)

27.12.2018 | Aдмін