на кращий виріб

Кращі вироби учнів 5-В класу об’єкту проектної діяльності «Ялинкова прикраса»

Оригінально, креативно і творчо підійшли учні  школи з трудового навчання  до завершення навчального семестру,  звітуючи про свою роботу у вигляді презентації та захисту  виробів. Для посилення  мотивації учням  було  запропоновано  взяти участь у  конкурсі на кращий виріб, де, крім оцінки,   буде визначено перше, друге, третє місце з отриманням оригінальних призів - подарунків. Натхненно , включивши творчу уяву, майстерність, вміння, кожен намагався виготовити найкращий, неповторний та оригінальний  виріб з презентацією . І це їм вдалось…. Всі класи добре підготувалися, особливо відзначились учні 5 класів,  які зуміли достойно представити і презентувати свої роботи. Дякую всім за працю і творчість.

Кругляк О.С. - вчитель трудового навчання.

Кращі вироби учнів 5-А класу об’єкту проектної діяльності «Ялинкова прикраса»

Кращі вироби учнів 5-Б класу об’єкту проектної діяльності «Ялинкова прикраса»

Кращі вироби учнів 6-Б класу об’єкту проектної діяльності «Серветниця»

Кращі вироби учнів 6-А класу об’єкту проектної діяльності «Серветниця»

Кращі вироби учнів 7-В класу об’єкту проектної діяльності «Панно»

Кращі вироби учнів 7-Б класу об’єкту проектної діяльності «Будиночок для тварини, птахів»

Кращі вироби учнів 7-А класу об’єкту проектної діяльності «Будиночок для тварини, птахів»

Найкращі вироби учнів 8-А класу об’єкту проектної діяльності «Свічник »

Найкращі вироби учнів 9-Б класу об’єкту проектної діяльності «Обладнання зони відпочинку на вулиці, в школі, вдома.»

26.12.2018 | Aдмін