Про загальнолюдські цінності у ГО "АЮЖ"

У ГО "АЮЖ" є гарна традиція проводити засідання в усіх школах міста. Цього навчального року найперше юні лідери завітали до ЗОШ № 6, де по-новому розглянули загальнолюдські цінності.

Голова об'єднання Аліна Паламарчук привітала присутніх (керівника ГО "АЮЖ" Тетяну Шевченко, методиста ЦПР Оксану Розкошенко, педагогів-організаторів та лідерів усіх шкіл міста), розповівши про діяльність ГО у напрямку "Добротворець". Міністр соціального захисту Дарія Кравченко представила анонс- повідомлення "Власні інноваційні форми роботи в діяльності учнівського врядування щодо формування морально-етичних почуттів". Спікер Дмитро Свічинський організував презентацію "Кшталт країни", в ході якої представники кожної школи ознайомлювались з преамбулами конституцій різних держав. Журналіст Анастасі Стахміч активізувала краєзнавчу вікторину "Історія шкіл міста". Продовженням стала гумористична сторінка "Позитив - важлива складова загальнолюдських цінностей", в руслі якої міністр інформації Софія Ярова провела з представниками шкіл рухливу гру "Швидка доставка". Болісні почуття викликала в учасників засідання хвилина відвертості "Милосердя - найвища форма існування". Міністр культури Дмитро Гнатюк оживив грецьку міфологію, провівши опитування "Прагнення до краси мовою мистецтва". Президент Каріна Мамет презентувала малюнки юних художниць Олени Денисової та Катерини Салієвої. Завершальним моментом став виступ керівника ГО "АЮЖ". Тетяна Шевченко ознайомила із планами на майбутнє та наголосила на прагненні до наявності дружньої атмосфери серед юних жмеринчан. Члени шкільного парламенту ЗОШ № 6 безмежно вдячні лідерам усіх шкіл за проявлену активність, позитивне налаштування та доброзичливість!

16.11.2017 | Aдмін